TV52 Logosu Değişti

TV52 Logosu Değişti

20 Yıllık Yayın Tecrübesiyle Her Geçen Gün Gücüne Güç Katan Tv52 Yeni Logosunu Dün Akşam Canlı Yayınla  İzleyenlerin Beğenisine Sundu.Ana Haber Bülteninde Gerçekleşen Lansman Töreninde Tv 52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay Tv 52’nin Daima Başarıyı Hedefleğini Belirterek Önemli Mesajlar Verdi..

1995 Yılında Yayın Hayatına Başlayan Tv 52  Güçlü Kadrosu, İlkeli Ve Objektif Yayın Politikası İle Yeni Yayın Döneminde Artık Çok Renkli..

20 Yıllık Yayın Tecrübesini Kılavuz Edinen Tv 52 Tarihine  Yeni Başarılar Yazdırmak İçin Gelişmeye Devam Ediyor..Bu Hedef Doğrultusunda Logosunu Yenileyen Tv 52 Farklı Bir Gururu İzleyenleriyle Paylaştı…

Tv 52’nin Yeni Logosu Ana Haber Bülteninde Gerçekleşen Lansman Töreniyle İzleyenlerin Beğenisine Sunuldu..

Biz Ordu’nun Sesi Kulağı Değil Ta Kendisiyiz Diyen Tv 52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay “20 Yıllık Geçmişin De Birikimiyle Yeni Nefes, Yeni Bir Soluk Olmaya Hazırlanıyoruz. Eskisinden Daha Fazla Birliğe Ve Dayanışmaya İhtiyacımız Olan Bu Günlerde Her Yerde Hayatınıza Renk Katmak İstiyoruz. “ Dedi.

Tv 52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay,Tv 52 Genel Müdürü Erol Küçükoğluve Tv 52 Genel Yayın Yönetmeni Volkan Topkaya Başta Olmak Üzere Tüm Çalışanlar Kesilen Pasta İle Yeni Logoyu Kutladılar…

Benzer yazılar

scriptsell.neteDataStyle - Best Wordpress Services